Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MALMESTRÖM, Akke Hugh (1894-1968): Mångbergs fäbodar, signerad A.H. Malmeström -56, olja på pannå, 37x45 cm
102971
2011-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här