Akke Hugh Malmeström oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MALMESTRÖM, Akke Hugh (1894-1968): Mångbergs fäbodar, signerad A.H. Malmeström -56, olja på pannå, 37x45 cm

102971

2011-09-25