Klubbat för:
3 800 SEK
3 000 SEK
VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Optisk komposition, Vega serien, signerad och numrerad Vasarely, 24/267, färgserigrafi, 57x57 cm
103027
2011-09-26