Victor Vasarely Vega serien

Victor Vasarely Vega serien
Victor Vasarely Vega serien

Klubbat för:

3 800 SEK

3 000 SEK

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Optisk komposition, Vega serien, signerad och numrerad Vasarely, 24/267, färgserigrafi, 57x57 cm

103027

2011-09-26