Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
EKBERG, Josef (1877-1945): "Gustavsberg och Farstaviken", signerad och daterad 43, olja på pannå, 47x59 cm
103070
2011-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här