Josef Ekberg oljemålning

Josef Ekberg oljemålning
Josef Ekberg oljemålning
Josef Ekberg oljemålning
Josef Ekberg oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EKBERG, Josef (1877-1945): "Gustavsberg och Farstaviken", signerad och daterad 43, olja på pannå, 47x59 cm

103070

2011-09-26