BECK & JUNG screenprint

BECK & JUNG screenprint
BECK & JUNG screenprint

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): Komposition, signerad och daterad Beck o Ljung 1975, 27/ 50, screenprint, 100x100 cm, plexiglaset med repa

103071

2011-09-27