Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SKRIVSKÅP, 1700-tal, senbarock, fanerat med valnöt och alm, höjd 217, 104x57 cm, nycklar finns
103141
2011-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här