Skrivskåp senbarock

Skrivskåp senbarock
Skrivskåp senbarock
Skrivskåp senbarock
Skrivskåp senbarock
Skrivskåp senbarock
Skrivskåp senbarock

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SKRIVSKÅP, 1700-tal, senbarock, fanerat med valnöt och alm, höjd 217, 104x57 cm, nycklar finns

103141

2011-09-28