Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AVRILLAUD, August (verksam 1800-talets senare del): "Alabama från Helsengborg Cne N.P. Nilsson", signerad Avrillaud, akvarell, 40x55
Proveniens: Familjen Jolin
Skador
103217
2011-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här