Avrillaud Alabama från Helsingborg

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AVRILLAUD, August (verksam 1800-talets senare del): "Alabama från Helsengborg Cne N.P. Nilsson", signerad Avrillaud, akvarell, 40x55
Proveniens: Familjen Jolin

Skador

103217

2011-09-26