Marjatta Sarasalo färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SARASALO, Marjatta (född 1930): "Rosa Morgon", signerad Marjatta Sarasalo, 89/360, färglitografi, 50x49 cm

103224

2011-09-27