Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SARASALO, Marjatta (född 1930): "Rosa Morgon", signerad Marjatta Sarasalo, 89/360, färglitografi, 50x49 cm
103224
2011-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här