Fåtölj 1800-tal

Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal
Fåtölj 1800-tal

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, gripsholmstyp, 1800-talets början

Fläckig klädsel

103261

2011-09-29