Fåtölj med pall 1800-tal

Fåtölj med pall 1800-tal
Fåtölj med pall 1800-tal
Fåtölj med pall 1800-tal
Fåtölj med pall 1800-tal

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ med PALL, gripsholmstyp, 1800-talets början

Omstoppad med sadelgjord, fläckig klädsel

103262

2011-09-29