August Lundberg oljemålning

August Lundberg oljemålning
August Lundberg oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

8 000 SEK

LUNDBERG, August (1882-1946): Molins fontän, signerad Aug. Lundberg, olja på duk, 99x73 cm

Dukskador, färgbortfall

103267

2011-09-26