Koppar med fat Kina

Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KOPPAR, med fat, 9 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger

Smärre nagg och sprickor, lagningar

103273

2011-09-26