Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ERNKVIST, Sven (1891-1978): Vy över söder - Stockholm, signerad och daterad S. Ernkvist 1921, olja på pannå, 34x42 cm
103292
2011-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här