Sven Ernkvist oljemålning

Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERNKVIST, Sven (1891-1978): Vy över söder - Stockholm, signerad och daterad S. Ernkvist 1921, olja på pannå, 34x42 cm

103292

2011-09-27