Peter Schuyff gouache

Peter Schuyff gouache
Peter Schuyff gouache

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SCHUYFF, Peter (Holland, född 1958):
Häst i galopp, signerad verso Schuyff, gouache på funnen akvarell, 28x21,5 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

103429

2011-09-27