Oliver Clare oljemålning

Oliver Clare oljemålning
Oliver Clare oljemålning
Oliver Clare oljemålning
Oliver Clare oljemålning
Oliver Clare oljemålning
Oliver Clare oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CLARE, Oliver (England 1853-1927):Blomsterstilleben med ägg, signerad och daterad Oliver Clare -91, olja på duk, 15x22,5cm

103443

2011-09-28