Oliver Clare oljemålning

Oliver Clare oljemålning
Oliver Clare oljemålning
Oliver Clare oljemålning
Oliver Clare oljemålning
Oliver Clare oljemålning
Oliver Clare oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CLARE, Oliver (England 1853-1927):Fruktstilleben med plommon, signerad Oliver Clare, olja på panå, 18x24cm

103444

2011-09-28