Pirerre Olofsson färglitografier

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Kompositioner 2 st, signerade Olofsson, färglitografier, 15x13 resp. 11,5x11 cm

med dedikation

103531

2011-09-28