Jan Naliwajko komposition i plexi

Klubbat för:

1 400 SEK

3 000 SEK

NALIWAJKO, Jan (född 1939): Komposition, signerad och daterad J. Naliwajko 1984, plast, 125x100 cm

103557

2011-09-28