Skålfat Japan
2011-09-28
103672
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLFAT, 1800-tal, Japan, satsumasporslin, diameter 38 cm
lagad, skador