Lars Pirak akvarell

Lars Pirak akvarell
Lars Pirak akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIRAK, Lars (1932-2008): Renar, signerad Lars Pirak, akvarell på papper, klistrad på pannå, 23x29 cm

103677

2011-09-29