Byst i marmor och mässing
2011-09-28
103681
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYST, kvinna, 1800-tal, marmor och mässing, signerad Prof Neri, K L. höjd 30 cm