William Gislander oljemålning

William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GISLANDER, William (1890-1937): Fasaner på vallmofält, signerad och daterad William Gislander 1920, olja på duk, 103x230

103773

2011-09-29