Klubbat för:
174 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SIDEBOARD, med stenskiva, Louis quinze-stil, signerat F. Linke(verksam i Paris 1882-1946), 1900-tal, med intarsia, höjd 96, 150x53 cm
nyckel saknas, smärre fanérskador, låst
103780
2011-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här