Tubkikare

Tubkikare
Tubkikare

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TUBKIKARE, mässing och mahogny, tre utdrag, signerad J. Hughes, London, Day or Night, 1800-talets andra hälft, längd 29,5-86 cm

Obetydliga bucklor

103803

2011-10-09