Ivan Bergdahl oljemålning

Ivan Bergdahl oljemålning
Ivan Bergdahl oljemålning
Ivan Bergdahl oljemålning
Ivan Bergdahl oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGDAHL, Ivan (född 1929): "Sensommarafton vid Bondsjön, Säbrå", signerad Ivan Bergdahl, olja på panå 59x89 cm

103848

2011-09-30