Gurli Kuylenstierna, oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUYLENSTIERNA, Gurli (1866-1957): Stilleben, signerad Gurli Kuylenstierna, olja på pannå, 34x54 cm

103858

2011-09-30