Väggskulptur metall

Väggskulptur metall
Väggskulptur metall

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGSKULPTUR, signerad och daterad 1983, metall, 67x124 cm

103897

2011-09-30