Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GIBSON, W.A. 1800-tal, Kustlandskap med man i eka, signerat och daterat-96, olja på pannå, 24x35 cm
Tryckskada
103901
2011-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här