WA Gibson oljemålning

WA Gibson oljemålning
WA Gibson oljemålning
WA Gibson oljemålning
WA Gibson oljemålning
WA Gibson oljemålning
WA Gibson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GIBSON, W.A. 1800-tal, Kustlandskap med man i eka, signerat och daterat-96, olja på pannå, 24x35 cm

Tryckskada

103901

2011-10-01