Stanizlaw Zoladz färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ZOLADZ, Stanislaw (född 1952): Vinterbild från Liljeholmskanalen "Sandö", signerad och daterad Stanislaw Zoladz 1991, 135/250, litografi, 72x54 cm

103906

2011-09-30