Bordslampor Frankrike
2011-10-01
103944
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, marmor och förgylld brons, Frankrike, omgjorda från fotogen, höjd 51cm, elektrifierade
smärre lagningar