Vilgot Olsson oljemålning

Vilgot Olsson oljemålning
Vilgot Olsson oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLSSON, Vilgot (1906-1990): Stilleben med fiol, signerad atergo Wilgot Olsson, olja på duk, 53x64 cm

103958

2011-10-02