Lars Jonsson färglitografi
2011-10-02
104003
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JONSSON, Lars (född 1952): Talgoxar, signerad Lars Jonsson, 111/360, färglitografi, 36x27 cm