Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
ELASTOLIN INDIANER OCH COWBOYS, omkring 1940-50-tal, 11 figurer varav 3 till häst, diligens med 3 figurer, totempålar 2 st, lägereld, tipi, palisad 10 delar
Smärre skador
104019
2011-10-02