Frederic Iriarte blandteknik

Frederic Iriarte blandteknik
Frederic Iriarte blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IRIARTE, Frederic (Frankrike, född 1963): Komposition, signerad och daterad Iriarte -89, blandteknik, bladstorlek 56x76 cm

104032

2011-10-01