Salvador Dali litografi

Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DALI, Salvador (Spanien 1904-1989): ur mappen Don Quixote, signerad 271/300, litografi, bladstorlek 76x56 cm

104037

2011-10-01