Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

7 200 SEK

4 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): Västan, färglitografi, signerad och numrerad Roland S., pt 1973, 39x32 cm

104044

2011-10-02