Gunnar Mossberg oljemålning

Gunnar Mossberg oljemålning
Gunnar Mossberg oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MOSSBERG, Gunnar, (1903-1983):"Vid Nationalmuseum", signerad G.Mossberg, olja på pannå, 14,5x22 cm

104045

2011-10-01