Stig "Slas" Claesson pastell
Valmis
2011-10-02
104046
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Ko på grönbete, signerad och daterad Stig Claesson 74, pastell, 42x52 cm