Bordslystrar 1 par

Bordslystrar 1 par
Bordslystrar 1 par
Bordslystrar 1 par
Bordslystrar 1 par

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSLYSTRAR, 1 par, 1800-tal, förgylld mässing och marmor, höjd 49 cm
Proveniens: Königstedts gård, Finland

104139

2011-10-02