Kerstin Hörlin Holmqvist soffbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, "Plommonet", Kerstin Hörlin Holmqvist, ur serien "paradis", teak, skyltmärkt NK, höjd 53, längd 124x56 cm

Ytslitage, få kantnagg, glasmärke

104148

2011-10-03