Fartygsmodell
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FARTYGSMODELL, sannolikt franskt tremastat 32-kanoners örlogsfartyg, detaljer av ben, krigsfångearbete 1800-talets början, l. ö. a. 14 cm, i glasmonter med invändigt halmarbete, höjd 26, 20x10 cm
Obetydliga skador
104202
2011-10-09