Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VÄGGSPEGEL, stockholmsarbete i rokoko, förgylld, dubbla hallstämplar, 128x55 cm
Trasiga kantglas, lagningar
104206
2011-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här