Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VÄGGKOMMOD, omkring 1900, från pansarskeppet "HMS Thor", mahogny, utfällbart handfat i porslin, spegel, höjd 173 cm
Obetydliga skador och slitage
104215
2011-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här