Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ, senbarock, 1700-tal, med skrivskiva, valnötsfanér, höjd 81, 119x67 cm, nyckel finns
Smärre slitage
104269
2011-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här