Byrå senbarock

Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, senbarock, 1700-tal, med skrivskiva, valnötsfanér, höjd 81, 119x67 cm, nyckel finns

Smärre slitage

104269

2011-10-03