Snedklaffsbyrå 1700-tal valnöt
2011-10-04
104335
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SNEDKLAFFSBYRÅ, 1700-tal, England, valnöt höjd 88, 87x47 cm
Nycklar saknas, skador, lösa fanerbitar medföljer