Harald Wiberg akvarell

Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

WIBERG, Harald (1908-1986): "Fälthare", signerad och daterad Harald Wiberg 1953, akvarell, 27x33 cm

104429

2011-10-04