Cecilia Westerberg oljemålning
Vollendet
2011-10-11
104440
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
WESTERBERG Cecilia (Danmark, född 1967): Portraet serien "People" nr 3, signerad och daterad a tergo Cecilia Westerberg -01, olja på duk, 65x75 cm PROVENIENS: Galleri Pictura, Lund
Fläck