Cecilia Westerberg oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WESTERBERG Cecilia (Danmark, född 1967): Portraet serien "People" nr 3, signerad och daterad a tergo Cecilia Westerberg -01, olja på duk, 65x75 cm PROVENIENS: Galleri Pictura, Lund

Fläck

104440

2011-10-11