Tadachi Nakayama flicka med solros

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NAKAYAMA Tadachi (1927), Flicka med solros, akvarell på grafisk botten/ bland teknik, signerad och daterad 1957, 60x38 cm

veck

104467

2011-10-04