Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NAKAYAMA Tadachi (1927), Flicka med solros, akvarell på grafisk botten/ bland teknik, signerad och daterad 1957, 60x38 cm
veck
104467
2011-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här